şirintepe su arıtma

Şirintepe Su Arıtma

27 Temmuz 2021 ile aquaman

Su arıtma, su içerisinde çözünmemiş durumda bulunan ve suyun sert maddelerden süzülüp ayrıştırılması amacıyla su arıtma cihazlarından yardım alarak yapılan işlemlere denir. Bu şekilde su içerisindeki atık maddelerin sebep olduğu kötü kokular giderilir ve suyun tadı kimyasal olarak artırılarak su en doğal haline kavuşturulur.

Su; organik hali ile tatsız, renksiz, kokusuz olarak bilinmektedir. Bu özellikler dışında bulunan sular görünümleri ile bulanık, kokulu olarak değerlendirilir. Eğer bunların yanında bir de suyun rengi varsa su içerisinde tüketilen sularda olmaması gereken maddeler olduğunun kanıtıdır. Şirintepe su arıtma suyu en doğal haline kavuşturmanız için sizlere yardımcı olmaktadır. Suda bulunan tüm kirlilikleri ve tüketilmesine engel olan ağır metalleri arındırmak için su arıtma sistemlerimiz detaylı olarak incelenmektedir. Evlerde ve iş yerlerinde hazır su alımı gibi ekstra maliyet getirecek olaylardan sizi ve bütçenizi koruyan bu cihazlar yardımı ile sağlıklı ve hijyenik bir suya ulaşmanız daha kolay olmaktadır.

Şirintepe Su Arıtma Firmaları

Şirintepe su arıtma firmaları içerisinde şirketimiz yıllara dayanan tecrübesi ile su arıtma konusunda uzmanlaşmıştır. Şirketimiz bünyesinde her türlü ihtiyaca karşılık su arıtma sistemi mevcuttur.

İnsan vücudu suya, besinden daha fazla ihtiyaç duymaktadır. Bundan dolayı yaptığımız aktiviteler ile günde 2 ila 3 litre arasında bir su kaybı yaşarız. Bu suyu yeniden vücudumuza göndermemiz ise vücudumuzdaki bazı fonksiyonların bozulmasına neden olmaktadır. Suyun yaşamsal önemi bu kadar ortada iken şirketimiz de bu konuda insanlara daha kaliteli su sağlamak için çalışmaktadır. Su artıma cihazları ile temiz içme suyuna kavuşmaktayız.

şirintepe su arıtma
şirintepe su arıtma

Şirintepe Su Arıtma Fiyatları

Su arıtma cihazlarını tercih etmemiz için birçok fayda bulunmaktadır. Özellikle büyükşehirlerde temiz suya uygun fiyatlarla kavuşmak oldukça zor olmaktadır. Oysaki Şirintepe su arıtma fiyatları sayesinde uygun fiyata doğal su elde etmeniz çok kolaydır. Su kullanımında olan artışlar, temiz suyun azalması derken su satın alma aileler için ciddi bir yük olmaktadır. Uygun fiyata satın alacağınız bir arıtma cihazı sayesinde evlerinizde ve iş yerlerinizde kolayca temiz suya erişebilirsiniz. Üstelik yüksek oranda maliyet getirmeden uygun fiyata kullanım hakkına da sahip olacaksınızdır.

Şirintepe Su Arıtma Cihazı

Şirintepe su arıtma cihazı aracılığı ile suyun içilmesinde, kullanılmasında ya da çevreye bırakmasında endişe uyandıracak ve sağlığa faydasız olan kirletici parametrelerinden arındırılması işlemi yapılmaktadır. Nano teknolojiler kullanılarak üretilen su arıtma cihazlarımız genellikle Reverse Osmosis prensibi ile çalışmaktadır. Bu teknoloji ile su içerisindeki istenmeyen ve zararlı minarelerden su arındırılır ve içme suyu haline getirilir.

Ters ozmos olarak çevrilen bu sistemlerde çapraz akışlı çalışma prensibi bulunmaktadır. Su arıtma sistemi içerisine giren sular içerisindeki tüm zararlı maddelerden arıtılmaktadır. Cihazlar ise şu şekilde oluşmaktadır;

 • Ön filtre; su ile buluşan beş mikron gözenek bulunmaktadır. Suyu daha berrak bir hale getirme işlemine yaramaktadır.
 • Karbon blok filtre; başta klor olmak üzere suya kötü koku ve tat veren tüm istenmeyen kimyasallardan arıtmaya yaramaktadır.
 • Mikrop supun filtresi; supun filtre, öne ve karbon filtre içerisinden geçen suyun son kez süzülerek ters ozmos sistemine göre membran adı verilen ve sistemin en önemli parçası olan filtre ile suyu ayrışma işlemi için göndericidir.
 • Membran filtre; ileri teknoloji bir filtre özelliğidir. Dünyada sadece belirli birkaç dev kimya firması tarafından üretilmektedir. 3 kat kompozit Polyamid den oluşmaktadır. Filtre içerisine gelen basınçlı suyun, gözenekleri milimetrenin milyonda birinden daha küçük olan membran filtresinden geçmesidir. En düşük molekül düzeyine filtre denmektedir. Sudaki tüm zararlı karışım ve mikroplardan arındırılma bu esnada olmaktadır.
 • Tatlandırıcı filtre; membradan ayrıştırılarak en saf haline gelen su bu aşamada tatlandırılır. Ekonomik ve sağlıklı su artık içilmeye hazırdır.

Şirintepe Su Arıtma Sistemleri

Şirintepe su arıtma sistemleri genellikle şu başlıklar altında toplanmaktadır;

 • Medikal su arıtma sistemleri (hemodiyaliz, etkisizleştirme ve dezenfeksiyon sistemi, özel medikal uygulamaları)
 • Endüstriyel su arıtma sistemleri ( filtrasyon ve su yumuşatma grupları, RO sistemleri, acı sular, deniz suyu)
 • Ultra filtrasyon sistemleri
 • Atık su arıtma sistemleri
 • Nehir suyu arıtma sistemleri
 • Atık su geri kazanma sistemleri
 • Gri su ve yağmur suları arıtma sistemleri
 • Havuz arıtma sistemleri

Olarak incelenmekte ve sizlere en az maliyet getirecek, ucuz ve uygun, sağlıklı su kazanımı için çalışmaktayız. Su arıtma sistemlerimiz içerisinde ileri teknolojiler kullanılmaktadır. Tüm sistemlerimiz garanti kapsamında çalışmaktadır. Su arıtma cihazları içerisinde birçok farklı model ve marka ile hizmet vermekteyiz. Arıtma veya su arıtma sistemlerinin tamamı yaşam kaynağımız olan su ve su kaynaklarını içme ve diğer tüketim amaçlı kullanımında suyu hazırlama işlemi için çalışmaktadır. Binalarda, apartmanlarda, yazlıklarda, il ve ilçelerde, fabrikalarda, endüstriyel tesislerde kısacası insanın olduğu her yerde sağlıklı su tüketimi için Şirintepe su arıtma olarak çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz.

Su arıtma cihazları, kullanımı, kurulumu, avantajları ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız ana sayfa üzerindeki iletişim formlarımızı kullanabilirsiniz. Kısa sürede kurulum, montaj yapılacak arıtma sistemlerine uygun fiyatlarla sahip olabilmeniz hiç bu kadar kolay olmamıştı.