Hakkımızda

Aquaman Su Arıtma Sistemleri olarak hizmetlerimiz, yurtiçi ve yurtdışında ev tipi tezgah altı arıtma sistemlerinin ithalat, pazarlama, satış ve satış sonrası teknik servis çalışmalarından endüstriyel kullanım veya atık su arıtma tesisi tasarımına kadar çeşitlilik göstermektedir. İhtiyacınızı belirleme aşamasında istekleriniz doğrultusunda istenilen kapasite ve dizaynlarda projelendirme ve teknik şartname oluşturma veya gerekli projenin belirlenmesi aşamasında danışmanlık hizmeti verilebilmektedir.

Aquaman tezgah altı modellerimiz müşteri talepleri doğrultusunda geliştirilmiştir ve Aquaman müşteri memnuniyetine odaklı bir üründür. Biz Aquaman Su Arıtma Sistemleri olarak, su hakkında görüştüğümüz herkese uluslararası sertifikaları ve laboratuvar analiz raporlarını dikkate almalarını, sistem ve ürün belirlerken iyi araştırma yapmalarını tavsiye ediyoruz.

İnsan, hayatı boyunca suyla temas etmek durumundadır ve bizim için hangi suyla temas ettiğiniz önemlidir.

Aquaman Su Arıtma Sistemleri, 1995 yılından beri faaliyet göstermekte olup, evsel ve endüstriyel su arıtma sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Deneyimli satış ve teknik ekibiyle, bu sistemlerin projelendirme, satış, kurulum, eğitim, bakım ve onarımını, yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyerek gerçekleştirir.

Ayrıca bu sistemlere ait filtre, filtre kapları, membran, kuartz kum minerali, karbon ve reçine gibi sarf malzemeleri, pompa ve hidrofor sistemleri ve havuz kimyasallarını da müşterinin ihtiyaçlarına uygun kalite ve fiyatla, tam zamanında tedarik eder.

Profesyonelliğimizin her geçen gün arttığı ve sizlerin memnuniyetini sağlayarak geçen bu günlerde sizler de firmamız aracılığıyla sorunsuz su arıtma cihazı hizmetleri alarak rahatlığa kavuşabilirsiniz. Firmamız uzman personelleri, yeni nesil arıtma cihazları ile, sizlerin sağlıklı su içme hakkınızı savunuyor. Detaylı bilgiler için firmamız iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. 

 

Ürünlerimizin garantisi olup, yaşanılabilecek herhangi bir teknik arıza sonrasında hızlı ve kesin çözüm desteğimiz bulunmaktadır. Eskişehir su arıtma cihazı alanında tanınmaya, sizlere sağlıklı suyu getirmeye devam ediyoruz.